AGENCJA EVENTOWA TARNÓW

Event Show Group to profesjonalna agencja eventowa oferująca kompleksowe usługi z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez masowych, festynów, pokazów, targów czy też koncertów. Firma od lat z  powodzeniem realizuje swoje usługi również w mieście Tarnów. Agencja Event Show Group przez wiele lat działalności zgromadziła bogate portfolio z realizowanych wydarzeń dla wielu ważnych firm, organizacji i samorządów. Wiele z nich mogą Państwo zobaczyć w zakładce realizacje lub w mediach społecznościowych.

Projektujemy, dostarczamy i montujemy konstrukcje, sceny i podesty sceniczne w wielu różnych konfiguracjach. Oprócz tego zapewniamy profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie sceniczne podczas realizowanych wydarzeń. Opoką naszej firmy jest wspaniały zespół techników i inżynierów. Przy połączeniu najlepszych urządzeń z ich talentem, przygotujemy profesjonalne nagłośnienie imprez i koncertów. Fachowa organizacja eventów jest gwarantowana licznym gronem zadowolonych Klientów, dobrymi opiniami i udanymi realizacjami. W naszym przypadku praca w tej branży wiąże się z pasją, która spaja w jedną całość nasz zespół. Nieustannie szkolimy się w tematyce scenicznej, projektując oświetlenie sceniczne i nagłośnienie imprez. Rozwój technologiczny w naszej branży jest olbrzymi, więc ciągle uczymy się nowych technologii oraz aktualizujemy zaplecze urządzeń. Jako agencja eventowa staramy się koncentrować na konkretnych potrzebach zleceniodawcy.

organizacja eventów

organizacja eventów

nagłośnienie sceniczne

nagłośnienie sceniczne

wynajem ekranów LED

wynajem ekranów LED

oświetlenie sceniczne

oświetlenie sceniczne

konstrukcje sceniczne

konstrukcje sceniczne

agencja eventowa Tarnów

AGENCJA EVENT SHOW GROUP

Chętnie pomożemy Państwu zorganizować dowolne wydarzenie kulturalne i rozrywkowe w mieście Tarnów i okolicy. Niezależnie od jego wielkości zapewnimy odpowiedni sprzęt  w atrakcyjnej cenie. Każde zlecenie na event jest inne, dlatego indywidualnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą pomoc przy planowaniu i produkcji wydarzenia.

  • Kompleksowa usługa
  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Ogromne zaplecze sprzętowe i dekoracyjne
  • Duże doświadczenie
0
Realizacji
0
Scen
0
Urządzeń
Pomysłów

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE IMPREZ, KONCERTÓW

System nagłośnieniowy, z którego korzystamy, przy swojej wysokiej mocy cechuje się dużą przejrzystością dźwięku. Ponadto zapewnia wszechstronność i pełne brzmienie. Nasze systemy audio gwarantują pełne i równomierne pokrycie dźwiękiem wyznaczonego obszaru. Zrealizujemy Nagłośnienie imprez zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych. Nad całością będą czuwać nasi realizatorzy. Tym samym publiczność otrzyma całkowity komfort oraz gwarancję estetycznych doznań dźwiękowych. Pracujemy na sprzęcie renomowanych producentów: Pol-Audio, Hk-Audio, Behringer, RceAudio, Allen&Heath, JBL oraz Radial. W ESG Tarnów realizujemy wynajem nagłośnienia, sceny, telebimów, ekranów LED, a także oświetlenia.

Najlepsze eventy charakteryzują się się nie tylko dobrą oprawą dźwiękową oraz oświetleniem. Z tego powodu, jako firma eventowa, oferujemy wynajem sceny, ekranów LED, telebimów, nagłośnienia, oświetlenia i urządzeń. Zapewniamy całkowite wsparcie techniczne przy produkcji eventów! Kompleksowa usługa ESG zawiera wynajem sprzętu, transport, montaż, wsparcie merytoryczne i planowanie. Zawsze stawiamy na punktualność i profesjonalizm! 

POMYSŁOWOŚĆ 94%
JAKOŚĆ SPRZĘTU 97%
PROFESJONALNY MONTAŻ 95%
SZYBKI TRANSPORT 92%
POMOC W WYBORZE 96%

AGENCJA EVENTOWA FAQ

Czym zajmuje się agencja eventowa ESG?

Event Show Group kompleksowo realizuje organizację i reżyserię eventów. Projektujemy i tworzymy scenografie, aranżujemy wnętrza obiektów, budujemy zabudowy tymczasowe, dostarczamy nagłośnienie, oswietlenie ekrany LED, telebimy i inne elementy. Zapewniamy pełna pomoc merytoryczną i logistyczną. Ponadto realizujemy dźwięk, światło i obraz, a także zajmujemy się oprawą i doradztwem artystycznym wydarzeń. Prowadzimy również booking artystów.

Czy Event Show Group realizuje również duże eventy?

Tak. W naszym portfolio dostępnym na stronie lub facebooku można zobaczyć mnóstwo realizacji z dużych koncertów, festiwali i festynów, na których występowało wielu znanych artystów.

W jakim regionie działa agencja eventowa ESG?

Nasza agencja organizuje eventy i wypożycza sprzęt głównie w województwach małopolskim i śląskim oraz miastach takich jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Katowice i okolice. Zadzwoń i dowiedz się, czy dojedziemy do twojej miejscowości!

Jak szybko możemy zorganizować event?

To zależy od skali eventu i terminu realizacji. Przygotowanie niedużej sceny, prostego nagłośnienia i oświetlenia w okolicy miasta Tarnów jest możliwe do realizacji praktycznie z dnia na dzień!