Konstrukcje sceniczne Kraków


WSPARCIE TECHNICZNE EVENTÓW / TECHNIKA SCENICZNA

WYNAJEM SCENY ( konstrukcje i podesty sceniczne )

Oferujemy wynajem sceny, czyli konstrukcje sceniczne aluminiowe w różnych konfiguracjach wraz z zadaszeniem oraz podesty sceniczne z pełnym zapleczem technicznym. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom organizatorów, zapewniamy całkowite wsparcie na scenie. Dostarczamy podesty sceniczne i inne potrzebne konstrukcje. Działamy w miastach regionu małopolski: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Tarnów, Nowy Sącz i innych.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu szeroki wachlarz usług, w tym kompleksową obsługę imprez, dysponując profesjonalnym zapleczem technicznym obejmującym profesjonalne sceny na wynajem, liczne nagłośnienia, oświetlenie sceniczne i efektowe oraz multimedia. Nasze doświadczenie w połączeniu z posiadanym sprzętem pozwala nam na obsługę takich imprez jak: pokazy mody, konferencje, imprezy firmowe, gale, wielkie otwarcia, pokazy kabaretowe, imprezy masowe oraz koncerty z udziałem gwiazd.

Jeżeli zamierzają Państwo zorganizować imprezę firmową zapraszamy do naszego dedykowanego działu obsługi technicznej eventów, konferencji, targów, pokazów mody itp., gwarantujemy fachową wiedzę z wykorzystaniem najnowszych technologii, nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszej obsługi technicznej obiekty, koncepcje, w tym z przedstawieniem graficznym. Obsługa imprez i wynajem sceny oraz wynajem podestów scenicznych to nasza specjalność. Posiadamy obszerną ofertę wynajmu mebli, namiotów i akcesoriów, w tym podestów scenicznych. Wynajem podestów scenicznych to sprytna opcja, która ułatwia organizację plenerowych występów, koncertów, stand-upów, wykładów i wielu innych wydarzeń, to dzięki sprzętowi zapewnionemu przez wypożyczalnię, b

Od sezonu letniego 2018 posiadamy w naszej ofercie zadaszenie dmuchane. Wymiar wewnętrzny 7x6x4.5m (scena max. 6x6m). Wszystkie oferowane konstrukcje sceniczne są sprawdzone i przetestowane w różnych warunkach. Spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, a przy tym oferują duży komfort przy przeprowadzeniu eventu!

WYNAJEM SCENY

( zadaszenia i konstrukcje aluminiowe )

  • dwuspadowe 10.5×8m (scena – 10×8)
  • łukowe 9×10(scena 8×8)
  • dwuspadowe 8.5×7.5m (scena 8×6)
  • dwuspadowe 7.5×6.5m (scena 6×6)
  • dwuspadowe 6×6m (scena 6×5)
  • dwuspadowe 5×5m (scena 5×4)

PODESTY SCENICZNE KRAKÓW

konstrukcje sceniczne barierki wynajem Kraków

konstrukcje aluminiowescena na wynajem konstrukcje na scenę podesty na eventy

event show group

 

 

 

… więcej informacji w dziale SPRZĘT/WYNAJEM


NAGŁOŚNIENIE

nagłosnienie

Oferujemy zawodowe systemy nagłośnieniowe znanych marek. Wysoka moc, duża przejrzystość dźwięku i pełne brzmienie, to tylko nieliczne ich zalety. Zapewniamy pełne i równomierne pokrycie dźwiękiem wyznaczonego obszaru zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i przestrzeniach otwartych. Posiadamy systemy typu line array oraz klasyczne. Nad całością będą czuwać nasi realizatorzy, którzy zagwarantują zgromadzonej publiczności pełen komfort i gwarancje estetycznych doznań dźwiękowych. Pracujemy na sprzęcie renomowanych producentów: Pol-Audio, Hk-Audio, D&B, Shure, Behringer, RceAudio, Allen&Heath, JBL, Radial i wiele innych.

… więcej informacji w dziale SPRZĘT/WYNAJEM


OŚWIETLENIE SCENICZNE I DEKORACYJNE

oświetlenie Jak wiadomo, nie ma dobrej realizacji bez efektownego oświetlenia. Kolejnym “konikiem” wśród naszych kreatywnych realizatorów jest przygotowanie sceny, by jak najbardziej cieszyć oczy odbiorców. Pokazy świetlne mogą tworzyć dzięki swoim umiejętnościom oraz wysokiej klasy sprzętowi, uznanych i szanowanych marek jak na przykład ROBE, Martin, ETC, Chamsys, ShowTec. Różnorodność wśród LEDowych urządzeń typu SPOT, Wash, Sunstrip, jak i klasycznych reflektorów typu PAR pozwalają na stworzeniu idealnego światła zarówno podczas eventów na świeżym powietrzu, jak i w obiektach zamkniętych.

… więcej informacji w dziale SPRZĘT/WYNAJEM


MULTIMEDIA / EKRAN LEDOWY

multimedia

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również usług multimedialnych. Posiadamy rzutniki, ekrany, ekrany ledowe (76m2), telewizory, jak i plazmowe. Na Państwa potrzeby wyświetlimy najróżniejsze projekcje audio/video. Przygotujemy i zrealizujemy wizualizacje multimedialne. Doskonale sprawdzimy się zarówno podczas konferencji, szkoleń, jak i koncertów oraz eventów firmowych.

… więcej informacji w dziale SPRZĘT/WYNAJEM

 

Zobacz także: organizacja eventów Kraków

Czym zajmuje się agencja eventowa ESG?

Event Show Group zajmuje się całościową organizacją i reżyserią eventów. Projektujemy i wykonujemy spersonalizowane scenografie, aranżujemy wnętrza obiektów, budujemy zabudowy tymczasowe, dostarczamy i tworzymy akcesoria meble eventowe. Zapewniamy pomoc merytoryczną i logistyczną, realizujemy dźwięk, światło i obraz, zajmujemy się oprawą i doradztwem artystycznym wydarzeń, prowadzimy booking artystów.

Czy Event Show Group realizuje również duże eventy?

Tak. W naszym portfolio dostępnym na stronie lub facebooku można zobaczyć mnóstwo realizacji z koncertów, festiwali i festynów, na których występowało wielu znanych artystów.

W jakim regionie działa agencja eventowa ESG?

Nasza agencja organizuje eventy i wypożycza sprzęt głównie w województwach małopolskim i śląskim oraz miastach takich jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Katowice.

Jak szybko możemy zorganizować event?

To zależy od skali eventu i terminu realizacji. Przygotowanie niedużej sceny, prostego nagłośnienia i oświetlenia w okolicy Krakowa jest możliwe do realizacji praktycznie z dnia na dzień!